Julia Donaldson - Všetci letia na metle

Novinka
vsetci letia

Vydavateľ: 2015 Svojtka&Co.
Preklad: Martin Gregor
Ilustrácie: Axel Scheffler

Počet strán: 32
Náklad: - (Vydanie prvé)
Väzba: tvrdá, s prebalom

Váha: - kg

Stav:  veľmi pekný, bez chýb

€6
Skladom (1 ks)

Ježibaba so svojou mačkou letia spolu na metle, keď tu jej zrazu vietor sfúkne z hlavy vzácny klobúk, potom mašľu a nakoniec aj kúzelnú paličku. Našťastie sa objavia zvieratká, ktoré jej stratené veci pomôžu nájsť. Každé z nich si zaslúži odmenu, hoci si žiada len miesto na metle a pozvánku na ďaleký let. Ale unesie metla toľko cestujúcich?

Obľúbený detský príbeh, ktorý sa stal aj predlohou animovanej filmovej rozprávky, napísala známa autorka detských kníh Julia Donaldsonová a ilustroval ju Axel Scheffler, ktorého ilustrácie vdýchli život nejednej fantazijnej postave spomínanej autorky, napríklad Gruffalovialebo Gruffalinke.
Rozprávka vo veršoch, určená ako prvé čítanie pre začínajúcich čitateľov, prináša zábavu, napätie a radosť z dynamicky sa rozvíjajúceho deja príbehu. Napínavé dobrodružstvo s množstvom krásnych obrázkov budú chcieť deti počuť znova a znova, až kým sa ho nepodujmú prečítať si sami. Stretnutie spolku svojráznych cestujúcich na metle, s hladným zlým drakom v závere ilustrovanej rozprávky, je oslavou priateľstva a vzájomnej pomoci, zdolávajúcej nebezpečenstvo dôvtipom a odvahou.

Kód Kód: 33123
Kategória: Kategórie kníh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: