Michael Gerber - Barry Trotter a zbytočné pokračovanie

Vydavateľ: 2006 Fragment
Preklad: Martina Polláková

Počet strán: 336
Náklad: -  (Vydanie -)
Väzba: tvrdá, bez prebalu

Váha: - kg

Stav: veľmi pekný, málinko buchnuté rohy, inak v poriadku

€5
Skladom (1 ks)

Ďalšia úspešná kniha od Michaela Gerbera? Tak to určite!

Tridsaťosemročný Barry Trotter (správa sa, ako keby mal jedenásť) sa vrátil na Rupfortskú školu kúzel a čarosračiek. On a jeho žena Ermina Cringerová sú tu zase, aby na Rupfort zapísali svojho jedenásťročného syna (správa sa, ako keby mal tridsaťosem), ktorý má asi taký talent na čarovanie ako plastová vidlička. Vo chvíli, keď sa Barry s Erminou zberajú na odchod, riaditeľ Dorko Malfez zomiera. Kto to spôsobil? Komu leží Dorko v žalúdku? Veď aj tak ho nikto nemal rád.

Barryho a Erminu vymenujú za dočasných riaditeľov školy. No potom, v akomsi náhlom zvrate deja, ktorý sa môže vyskytnúť iba v lacnom románe, určenom fenoménu parazitujúcej masovej popkultúry, Barry začne trpieť mladonáziou. Vekovo sa začne vracať späť - a to, že znova zažíva horory puberty (vrátane zapáleného akné), určite nie je všetko...

Vyriešenie záhady sa stáva otázkou života a smrti. Ako zvyčajne, podozrievajú Snipa. A nakoniec zistia, že za všetkým stojí Lord Valumart! Vážne to ešte niekoho zaujíma? Tak teda do toho... Bla-bla-bla vyplývajúce zo zákona Ehm.

Túto knihu neautorizovala ani neschválila J. K. Rowlingová ani vydavatelia kníh o Harrym Potterovi. Harry Potter je registrovaná značka spoločnosti Warner Bros. Ďakujem. A teraz si kúpte moju knihu.

Kód Kód: 30288
Kategória: Kategórie kníh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: