Do 30.6. je poštovné pri objednávke nad 20 Eur cez PACKETU na nás.

Tereza Kramerová - Dievča s havraními krídlami

Novinka
dievca s hav

Vydavateľ: 2018 Vědomý život
Preklad: Michaela Zagrapanová
Ilustrácie: Eva Rybníčková

Počet strán: 154
Náklad: - (Vydanie prvé)
Väzba: pevná väzba, bez prebalu

Váha: - kg

Stav: veľmi pekný, bez chýb

€9
Skladom (1 ks)

Miriam je dievča, ktoré nestratilo kontakt s duchovným svetom. Vidí do seba i do ostatných a bravúrne využíva svoju myseľ tak, aby myseľ slúžila jej a nie naopak.
V tejto knihe Vám dovolí nakuknúť do svojho vnútorného sveta i do skúseností z bežného života.
Nedávno sa totiž presťahovala z Prahy do malého mestečka. Medzi novými spolužiakmi je i jeden, ktorý ju vonkoncom nemá v obľube a dáva jej to veru dosť okato najavo...
Jej životná cesta je pretkaná pochopením toho, ako funguje myseľ. Detské boľačky odkrýva z úrovne hlbších súvislostí. V napínavom a dojemnom príbehu sa dotýka života i smrti, priateľstva i nenávisti, emócií i vnútorného sveta.
Túto knihu ocenia už šesťroční čitatelia. Horná veková hranica nie je obmedzená, pretože príbeh Miriam sa dotýka i duší dospelých.
Okrem pútavého deja v nej nájdete aj viac ako tridsať mentálnych cvičení, ktoré sú prirodzenou súčasťou rozprávania. Kniha Dievča s havraními krídlami získala druhé miesto v súťaži Magnesia Litera, Kosmas Cena čitateľov 2017.

Kód Kód: 31864
Kategória: Kategórie kníh

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie