Kvído - Povedačky so školákmi

Novinka
pov na c

Vydavateľ: 2022 Albi

Počet strán: -
Náklad: - (Vydanie prvé)
Väzba: -

Váha: - kg

Stav: veľmi pekný, bez chýb

€8
Skladom (1 ks)

Chcete sa od svojich detí dozvedieť v čom sú lepšie ako vy? Vyskúšajte Povedačky na cesty z koncepcie Kvído s 240 zaujímavými otázkami pre deti i rodičov, pri ktorých si užijete jedinečné chvíle vzájomného poznávania, rozprávania a zábavy.

Povedačky sú doplnené mazacou fixkou na doplňovanie a dokresľovanie úloh na rozvoj grafomotoriky a hlavne na mazanie a opätovné doplňovanie cvičení.

Podporujú taktiež pamäť, fantáziu a schopnosť zareagovať na situácie z bežného života. Poviedačky obsahujú 42 obrázkových kartičiek s otázkami a úlohami pre deti. Kartičky sú spojené kruhovou karabínou pre lepšiu manipulovateľnosť a možnosť vziať si ich so sebou na cesty.

Ako sa Povedačky hrajú? Deti aj rodičia si v 1. časti nazvanej Rozprávaj dávajú otázky na vzájomné spoznávanie a rozprávanie a tým prehlbujú svoj vzťah. V 2. časti nazvanej Pozeraj sa reagujú deti na otázky z obrázkov zamerané na pozornosť a pamäť. V 3. časti sa strieda rozprávanie, spievanie, poznávanie sveta okolo nás, rozpoznávanie čo je správne alebo počítanie pri rozvoji finančnej gramotnosti starších detí.

Kód Kód: 34943
Kategória: PONUKA KNÍH

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: