Veľká kniha otázok a odpovedí

vyše 2000 otázok a odpovedí na precvičovanie mozgových buniek

Vydavateľ
: 2011 Svojtka&Co.
Preklad: Martin Lukáč 

Počet strán: 576
Náklad: - (Vydanie prvé)
Väzba: tvrdá, bez prebalu

Váha: - kg

Stav:  veľmi pekný,  buchnuté rohy,  inak v poriadku

€10
Skladom (1 ks)

Máte veľa otázok zo všetkých možných oblastí, na ktoré stále hľadáte odpovede? V tejto knihe plnej názorných farebných ilustrácií ich určite nájdete!
Koľko ramien má chobotnica? Ktoré stromy vyrastú najviac? Kto hral úplne prvý počítačové hry? Čo je Mliečna cesta? Ktoré je najrýchlejšie auto na svete? Čo to znamená fair play? Existuje naozajstná čarodejnícka škola? Kto má prvý pozdraviť? Viete všetko o zvieratách alebo o astrológii? Zaujíma vás, prečo sa niektoré veci alebo činnosti nazývajú tak, ako sa nazývajú? Alebo máte záujem o najväčšie svetové rekordy? Viete, ako a prečo sa veci na svete dejú? A čo všetko viete o športe, kúzlach, mágii a čarodejníctve alebo o základoch slušného správania? Chcete vedieť všetko o tom, čo sa deje okolo áut?
Máte veľa otázok zo všetkých možných oblastí, na ktoré stále hľadáte odpovede? V tejto knihe ich určite nájdete – a rovno aj odpovede na 2 000 najrôznejších otázok! Takže, ak vás naozaj zaujíma dianie okolo, chcete sa dozvedieť veľa informácií a zaujímavostí a túžite sa niečo nové naučiť alebo si len precvičiť svoje mozgové bunky – je táto knižka, ktorá je navyše plná názorných farebných ilustrácií, určená práve pre vás!

Kód Kód: 14182
Kategória: PONUKA KNÍH

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: