Michael Gerber - Barry Trotter a márna sláva

Novinka
barry slava

Vydavateľ: 2006 Fragment
Preklad: Oľga Hlaváčová

Počet strán: 324
Náklad: - (Vydanie -)
Väzba: tvrdá, bez prebalu

Váha: - kg

Stav: veľmi pekný, buchnuté rohy, inak v poriadku

€5
Skladom (1 ks)

Z predchádzajúcich dvoch dielov o Barrym Trotterovi sa na celom svete predalo 600 000 výtlačkov ľuďom, ktorí sú od prírody zvedaví. Takže keď Michael povedal, že by rád napísal knihu o knihe (čo je technický termín pre "umelecky neospravedlniteľný, ale finančne odôvodnený dodatok, prilepený na poslednú chvíľu k nejakej neočakávane úspešnej sérii kníh"), môžete si byť istí, že sme urobili všetko pre to, aby sme sa kladne postavili ku skandovaniu "To je výborný nápad" a súhlasili s tým.

A keďže toto je "kniha o knihe" (vysvetlenie pozri vyššie), naozaj nemusíte čítať knihy Barry Trotter a bezočivá paródia či Barry Trotter a zbytočné pokračovanie (hoci radi by sme na tomto mieste využili príležitosť a pripomenuli vám, aké sú to vynikajúce dielka), ale rovno si môžete kúpiť túto.

Bla-bla-bla vyplývajúce zo zákona
Ehm. (Musím si odkašľať, keď sa na to pozerám.) Túto knihu nepodporujú vydavatelia kníh o Harrym Potterovi ani J. K. Rowlingová, ktorá ju vonkoncom neautorizovala. Harry Potter je registrovaná značka Bratov Warnerovcov.
Ďakujem. A teraz si kúpte moju knihu. autor

Kód Kód: 11004
Kategória: Rozprávky